Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

EURO 2024

Mbappe shtang Francën, ylli i ‘Gjelave’ mungon ndaj Holandës (Formacionet)

Shkruar nga NEWSPORT
Mbappe shtang Francën, ylli i ‘Gjelave’ mungon ndaj
 

Holanda dhe Franca do të përballen mbrëmjen e sotme në Red Bull Arena të Leipzig, sfidë e vlefshme për Grupin D.

Një finale e parakohshme mes dy skaudrave elitare plot yje. Kur vjen fjala për yjet, i pari në mendje është emri i Kylian Mbappe, i cili do të mungojë sonte. Thyerja e hundës në sfidën ndaj Austrisë ka rezultuar më e rëndë seç dukej dhe do ta nisë nga stoli.

Formacionet zyrtare:

Mbappe shtang Francën, ylli i ‘Gjelave’ mungon ndaj
 
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga