Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

EURO 2024

E MREKULLUESHME! Italia zbret e para në fushë, por sheh vetëm tifozë kuqezi në stadium

Shkruar nga NEWSPORT
E MREKULLUESHME! Italia zbret e para në fushë, por sheh vetëm
 

Shqipëria përballet sonte në 21:00 me Italinë. Ndeshja është e vlefshme për Euro 2024, teksa është e para për të dyja përfaqësueset në grupin B.

I mrekullueshëm është fakti se stadiumi “Signal Iduna Park” është pushtuar nga tifozët shqiptarë. Përfaqësuesja e Italisë ka zbritur e para në fushë dhe është “befasuar” me çfarë ka parë.

Kështu tifozët e kanë fituar si gjithmonë betejën e tyre. Tashmë është radha e lojtarëve në fushë që të nderojnë fanellën që mbajnë veshur.

E MREKULLUESHME! Italia zbret e para në fushë, por sheh vetëm
 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga