Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

E KRYER/ Merr fund “telenovela”, POCHETTINO arrin marrëveshjen me skuadrën londineze

Shkruar nga NEWSPORT
E KRYER/ Merr fund “telenovela”, POCHETTINO arrin marrëveshjen
Duket se tashmë gjithçka ka marrë fund. “Telenovela” për gjetjen e një timonieri për sezonin e ri te Chelsea ka përfunduar. Mauricio Pochettino do të jetë timonieri i ri i Bluve të Londrës. Sipas “TalskSport” raportohet se tashmë mes palëve është arritur marrëveshja verbale dhe ish-trajneri i PSG-së do të marrë frenat e skuadrësn në sezonin e ri. Trajneri Frank Lampard od të vazhdojë të jetë në krye të Chelsea deri në fund të sezonit, ndërsa pritet vetëm zyrtarizimi i marrëveshjes me Pochettinon.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga