Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

E hënë "zjarr" në Katar, në fushë sot zbresin Anglia, Hollanda dhe Uellsi

Shkruar nga NEWSPORT

Dita e sotme ka rezervuar 3 sfida interesante që do të luhen në “Katar 2022”. Të 3 takimet do të luhen në orare të ndryshme.

Gjithçka do të nisë në orën 14:00, ku në fushën e blertë do të zbresë Anglia, ndërsa përballë do të ketë Iranin. Një sfidë ku “Tre Luanët” janë favoritë për të siguruar 3 pikët.

Në orën 17:00 Senegali do të presë Holandër, një tjetër takim që pritet të jetë interesant mes dy skuadrave, me tulipanët që do të kërkojnë 3 pikët ndaj kombëtares që do të luajë pa Sadio mane.

Gjithçka do të mbyllet në orën 20:00, ku USA do të duelojë me Uellsin e Gareth Bale, i cili më shumë se kurrë është gati për të shkruar një tjetër sukses.

[caption id="attachment_668245" align="alignnone" width="300"] Katar 2022, ndeshjet e dites se sotme[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga