Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOSOVA

“E bëtë Dajën si Guardiola”, Ismet Munishi thumbon përsëri pas humbjes me Ludogorets: Flini gjumë tani se na lodhët

Shkruar nga NEWSPORT
“E bëtë Dajën si Guardiola”, Ismet Munishi thumbon

Ismet Munishi është një emër i njohur mediatikisht për prononcimet dhe opinionet e tij të drejtpërdrejta të cilat nuk ngurojnë as t’u drejtohen pa filtër figurave të ndryshme sportive. Javën e fundit bëri bujë një deklaratë e tij ku dilte kundër rrymës teksa ironizonte vlerësimet e opinionit publik karshi trajnerit Ilir Daja për fitoren e Ballkanit ndaj Ludogorets në Fadil Vokrri.

“E keni bërë Dajën si Guardiola”, thonte kryesisht Munishi ku u përball me një turme tifozësh të nevrikosur në komente. Pas humbjes së mbrëmshme të Ballkanit, 4-0 nga Ludogorets, Munishi ka ironizuar sërish duke i hedhur akoma më shumë benzinë zjarrit.

Postimi i Ismet Munishit në Facebook:

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga