Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

Dy shqiptarë “regjisorë” të mesfushës në Lecce-Inter, Asllani synon 3 pikët ndaj Ramadanit

Shkruar nga NEWSPORT

Lecce dhe Inter do të përballën ditën e sotme për të luajtur ndeshjen e vlefshme për javën e 26-të të Serie A. Sfida që do të zhvillohet në stadiumin “Stadio Via del Mar”, do të startojë në orën 18:00.

Tashmë dy trajnerët kanë vendosur për formacionet zyrtare, me Kristjan Asllanin që do të jetë titullar te Interi, po ashtu edhe Ylber Ramadani te Lecce. Më poshtë do të njiheni me formacionet zyrtare të ndeshjes Lecce-Inter.

[caption id="attachment_725304" align="alignnone" width="637"]Lecce-Inter Lecce-Inter[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga