Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Dritan Mehmeti “ilaç” për Dinamon, trajneri rikthen “Nëndetësen” në ujërat e ngrohta

Shkruar nga NEWSPORT
Dritan Mehmeti “ilaç” për Dinamon, trajneri rikthen

Dinamo ka arritur të marrë formë me Dritan Mehmetin në krye. “Nëndetësja” fitoi me rezultatin minimal 1 me 0 kundër Erzenit në stadiumin “Niko Dovana”.

1 gol dhe 3 pikë mjaftojnë për të konfirmuar se dinamovitët po funksionojnë pas largimit të ish-trajnerit Di Biagio. Konkretisht Dinamo ka 4 ndeshje pa humbje në elitën e futbollit shqiptar, dy barazime dhe dy fitore.

Aktualisht mbajnë vendin e katërt dhe pse kujtojmë se janë tre sfida të prapambetura për këtë javë, që mund të ndryshojnë klasifikimin e Superiores. Nëndetësja tashmë po noton në ujëra të ngrohta...

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga