Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Dovedan pas skualifikimit: Po të kalonim do të ishim në Superiore, Flamurtari mposht Korabin

Shkruar nga NEWSPORT
Dovedan pas skualifikimit: Po të kalonim do të ishim në

Trajneri i Apolonisë foli për Oversport pas skualifikimit nga Flamurtari në Play-Off për Superioren:

Mundëm të fitonin, por humbëm. Gjynah, kishim një ndeshje në dorë që mund ta fitonim. Nuk kam cfarë të themë, kjo është një ndeshje që nuk e fituam dot. Nuk patëm fatin të shënojmë penalltinë në fund. E kam thënë gjithmonë që nëse e kalonim këtë ndeshje do të shkonim në Superiore.

E ardhmja? Ndryshuam shumë gjëra këtu, stilin, taktikën por ky është fati. Për të ardhmen nuk e di, sonte do të takohem me presidentin.

Ne kemi dy lojtarë që godasin penallti, Omeri dhe Gjata por të dy ishin të dëmtuar dhe Asllani u detyra ta godiste.

Korabi apo Flamurtari? Për mua shkon Flamurtari në Superiore.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga