Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Ditë festë në Rrogozhinë, Egnatia: Gëzuar ditëlindjen presidenti i trofeve

Shkruar nga NEWSPORT
Ditë festë në Rrogozhinë, Egnatia: Gëzuar

Egnatia është një nga skuadrat e cila do të marrë pjesë në Kupat e Europës. Rrogozhinasit arritnë që për hertë të parë në histori të fitojnë Kupën e Shqipërisë dhe të sigurojnë pjesmarrjen në Conference League.

Dita e sotme është një ditë feste në Rrogozhinë, pasi Agim Demrozi feston 52 vjetorin e tij të lindjes. Klubi ka bërë një urim të veçantë për të.

“Gëzuar Ditëlindjen

PRESIDENTI i TROFEVE.

KF Egnatia i uron Presidentit Demrozi edhe shumë vite të lumtura në jetë dhe në drejtimin e suksesshëm të klubit tone”, ka shkruar klubi rrogozhinas.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga