Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Dëmtimi i Vlahovic, serbi rrezikon sfidën me PSG, në dyshim edhe për Interin

Shkruar nga NEWSPORT
Dëmtimi i Vlahovic, serbi rrezikon sfidën me PSG, në dyshim edhe

Ditën e djeshme Massimiliano Allegri bëri të ditur në një konferencë për media mosdisponueshmërinë e Dushan Vlahovic për ndeshjen ndaj Leçes.

Plobleme muskujsh që nga sezoni i kaluar dhe që tani rrezikon ta mbajë jashtë jo vetëm për garën në Salento.

Sipas “Tuttosport”, në fakt serbi rrezion të humbasë ndeshjen e Champions kundër PSG-së është mjaft konkret dhe madje derbi i Italisë ndaj Interit më 6 nëntor do të vinte në dyshim.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga