Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

CONFERENCE LEAGUE/ 5 gola në 3 takimet e para, West Ham merr fitoren e rëndësishme

Shkruar nga NEWSPORT
CONFERENCE LEAGUE/ 5 gola në 3 takimet e para, West Ham merr fitoren e

Janë mbyllur tre sfidat e para në Conference League. Takimet ishin të luftuara dhe gjithsej u  shënuan 5 gola. West Ham fitoi në trasfertën e AEK Larnaca, ndërsa Villarreal barazoi 1-1 me Anderlecht. Nice mori një fitore të rëndësishme ndaj Sheriff Tiraspol

AEK Larnaca-West Ham 0-2 (Antonio 36', 45')

Anderlecht-Villarreal 1-1 (Dreyer 57' /Triguieros 28')

Sheriff Tiraspol-Nice 0-1 (Amraoui 45')

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga