Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Buzëqesh Colella, 2 titullarë gati për ndeshjen ndaj Kukësit

Shkruar nga NEWSPORT
Buzëqesh Colella, 2 titullarë gati për ndeshjen ndaj Kukësit

Në ndeshjen ndaj Erzenit, Partizani hyri në fushën e lojë sme disa mungesa kryesore. Colellas iu desh të zëvëndësonte dy të dëmtuarit, Hoti dhe Matondo të cilet janë projektuar si titullarë këtë sezon. Mungesat e mesfushorëve mund të themi se ndikuan në rezultatin e sfidës pasi në fund Erzeni doli fitues.

Lajme të mira vijnë ditën e sotme teksa Hoti dhe Matondo janë kthyer në stërvitje ditën e djeshme ndërsa sot do t’i bashkohen grupit të plotë për tu përgatitur për ndeshjen e së hënës ndaj Kukësit në Kukës Arena në orën 15:00.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga