Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Thiago Motta te Juventusi? 41-vjeçari vendos për të ardhmen me drejtuesit e Bolognas

Shkruar nga NEWSPORT
Thiago Motta te Juventusi? 41-vjeçari vendos për të ardhmen me
Thiago Motta

Thiago Motta është njënnga emrat e shumë përfolur për të marrë drejtimin e Juventusit në sezonin e ri. 41-vjeçari me skuadrën e Bolognas po bën një sezon fantastik, duke qenë një surprizë e këndshme në Serie A.

Por këto zëra që e lidhin me Juventusin, kanë acaruar drejtuesit e skuadrësn së Bolognas. Këto të fundit kanë kërkuar nga trajneri të dinë se si qëndron e vërteta. Motta ka qetësuar drejtuesit duke deklaruar se aktualisht nuk ka asnjë komunikim me klubin e “Zonjës së Vjetër”.

Ndër të tjera është i qartë se aktualisht është i fokusuar te Bologna dhe se për të ardhmen mund të vendosë në fund të sezonit. Në këtë mënyrë te Bologna qetësohen, ndërsa do të presin edhe vendimin e trajnerit në fund të sezonit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga