Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Ndeshja e fundit për Interin, Inzaghi i beson Kristjan Asllanit

Shkruar nga NEWSPORT
Ndeshja e fundit për Interin, Inzaghi i beson Kristjan Asllanit
Simone Inzaghi - Kristjan Asllani

Interi luan sot në 20:45 kundër Veronas. Kjo do jetë dhe ndeshja e fundit për zikaltërit këtë sezon.

Trajneri Inzaghi pritet t’i besojë vendin e titullarit Kristjan Asllanit. Timonieri i Interit i ka dhënë më shumë minuta mesfushorit shqiptar, që pasi u shpallën kampion.

Kjo ndeshje vlen vetëm për statistika. Kjo pasi kujtojmë se as Verona nuk luan për ndonjë  objektiv në janvën e fundit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga