Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

FORMACIONET/ Ndeshja e lamtumirës për Piolin e Giroud, trajneri zgjedh 11-titullarët e fundit të epokës së tij

Shkruar nga NEWSPORT
FORMACIONET/ Ndeshja e lamtumirës për Piolin e Giroud, trajneri zgjedh
 

Stefano Pioli do të drejtojë Milanin për herë të fundit mbrëmjen e sotme në San Siro. Kuqezinjtë presin Salernitanan në orën 20:45 në ndeshjen e fundit të Serie A.

Të dy ekipet kanë mbyllur llogaritë në pozitat e tyre dhe luajnë vetëm për statistika. Megjithatë, Djalli dëshiron t’i japë lamtumirën në mënyrën më të mirë trajnerit që i drejtoi për 3 vitet e fundit.

Pioli ka zgjedhur 11-shen e fundit titullare dhe vjen me Giroud në majën e sulmit, i cili gjithashtu do të luajë për herë të fundit me fanellën e Milanit.

Formacionet zyrtare:

FORMACIONET/ Ndeshja e lamtumirës për Piolin e Giroud, trajneri zgjedh
 
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga