Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

CONFERENCE LEAGUE

Fati u buzëqesh shqiptarëve, asnjë 'BIG' në raundin e dytë të Conference League

Shkruar nga NEWSPORT
Fati u buzëqesh shqiptarëve, asnjë 'BIG' në
Conference League

Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për raundin e dytë të Conference League dhe ekipet shqiptare kanë mësuar kundërshtarët e tyre në këtë fazë.

Egnatia, Ballkani, Struga dhe Deçiç janë njohur me rivalët e tyre në këtë raund, nëse eleminohen në turin e parë të Champions League.

Ndërkohë edhe Tirana, Partizani, Vllaznia, Malisheva, Shkëndija, Llapi dhe Drita kanë mësuar kundërshtarët në raundin e dytë të Conference league.

“Fati” u ka buzëqeshur ekipeve shqiptare, të cilat fatmirësisht eleminojnë në këtë raund ekipet “Big”. Por kjo nuk do të thotë që rivalët janë amatorë, gjtihsesi janë të kalueshëm. Në dukej shorti i vështirë është për Tiranën dhe Llapin.

Fati u buzëqesh shqiptarëve, asnjë 'BIG' në
Rivalet e Egnatias, Ballkanit, Struges dhe Decic
Fati u buzëqesh shqiptarëve, asnjë 'BIG' në
Rivalet e Tiranes dhe Drites
Fati u buzëqesh shqiptarëve, asnjë 'BIG' në
Rivalet e Vllaznise dhe Malisheves
Fati u buzëqesh shqiptarëve, asnjë 'BIG' në
Rivalet e Shkendijes dhe Llapit
Fati u buzëqesh shqiptarëve, asnjë 'BIG' në
Rivali i Partizanit

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga