Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOSOVA

"Bombë" nga Franca, katër klube të Superligës së Kosovës në hetim për trukime ndeshjesh

Shkruar nga NEWSPORT
"Bombë" nga Franca, katër klube të Superligës

Një lajm i bujshëm ka ardhur sot nga Franca. Sipas prestigjozes “Le Figaro”, katër ndeshje në Superligën e Kosovës kanë dalë të trukuara. Emrat e klubeve dhe ndeshjeve nuk janë bërë të ditura.

Hetimi sipas gazetës ka zgjatur më shumë se një vit. Këto ndeshje u ofroheshin si të trukuara kompanive të basteve me seli në Francë. Ky lajm ka ardhur si “bombë” në futbollin kosovar, pas zhvillimeve shumë pozitive tij kohët e fundit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga