Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Bayern kërkon OSIMHEN? Thomas TUCHEL tregon planin e klubit

Shkruar nga NEWSPORT
Bayern kërkon OSIMHEN? Thomas TUCHEL tregon planin e klubit
Victor Osimhen është një nga sulmuesit e kërkuar nga disa skuadra. Bayern Munich është një nga ekipet që dëshiron sulmuesin e Napolit. Në lidhje me këtë ka folur trajnerin i bavarezve, i cili i pyetur në konferencën për shtyp ka theksuar se nuk nuk merret me lojtarë që nuk i ka në ekip. “I njoh mekanizmat dhe e di që më pas në Itali do të mbërrinte një mesazh tjetër. Kolegu im (Spalletti) mund të më pyesë pse nuk e mbajta gojën mbyllur. Kjo është arsyeja pse do ta bëj dhe nuk do të flas për lojtarët që janë nën kontratë me klube të tjera”, deklaroi Tuchel.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga