Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

“Bashkë i kpusim të gjithë”, GUERRILSAT gati për fazën e 4-t: Brohoritja për Partizanin nuk ka çmim e krenari më të madhe

Shkruar nga NEWSPORT

Faza më e nxehtë e kampionatit ka ardhur. Superioria futet në fazën e katërt aty ku emocionet, ankthi, euforia dhe frika arrijnë kulmin. Asgjë nuk është mbyllur, si për titull, si për Europë e mbijetesë. Partizani po garon dhëmbë për dhëmbë me Tiranën teksa ndajnë vendin e parë me pikë të brabarta.

Sfida e radhës është shumë e vështirë teksa sfidojnë Egnatian në transfertë porn ë ndihmë do të jenë sigurisht besnikët e klubit, Ultras Guerrils. Në llogarinë e tyre në Instagram, tifogrupi bën thirrje për përkarje masive në këtë fazë të sezonit dhe beson se bashkë me ekipin do të mposhtin çdo kundërshtar.

“Brohoritja për Partizanin nuk ka çmim e krenari më të madhe. Ata nuk do ta kuptojnë kurrë emocionin e Kopit. Faza 4-t e kampionatit. Arritja e objektivave kërkon forcë dhe vendosmëri. Mbështete ekipin e zemrës! Eja në përkrahje të çunave në çdo ndeshje, transfertë apo shtëpi. Forca Guerrils! Forca Partizan! Bashkë i kpusim të gjithë!”-shkruan tifogrupi.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga