Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Asllani: Të gjithë japim maksimumin, jam i lumtur që luajta 90-të minuta. Laçi? Për mua s’ka problem me kë luaj

Shkruar nga NEWSPORT
Asllani: Të gjithë japim maksimumin, jam i lumtur që luajta

Kristjan Asllani ishte lojtari që i luajtu të plota 90-të minutat në këtë miqësore. Përformanca e tij ishte shumë pozitive dhe që bëri “ligjin” në mesfushë.

Pas ndeshjes lojtari i Interit theksoi se pavarësisht se çfarë ndeshje është të gjtihë lojtarët do të japin maksimumin e tyre në këtë kombëtare.

“Jemi të gjithë të përqendruar. Kush luan jep maksimumin në fushën e lojës.

Me Lazin? Për mua ska problem kush luan. Me këdo që luaj unë do të jap më të mirën time.

Lojtarë me moshë të re? Shpresojmë të luajmë sa më shumë në këtë kombëtare. Nuk e kemi ne në dorë.

Dy ndeshje brenda 3 ditëve? Unë jam i lumtur që luaj kaq shumë minuta. Edhe trajneri më tha dhe i thash dakort mund t’i mbajë unë 990-të minutat. Shpresoj që kur të kthehem te Interi të marr minuta.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga