Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Armand Duka krah presidentit të Republikës: T’i nderojmë themeluesit e shtetit shqiptar gjithmonë siç na ka hije

Shkruar nga NEWSPORT
Armand Duka krah presidentit të Republikës: T’i nderojmë

Me rastin e 111 vjetorit të Pavarësisë , i ftuar special i presidentit të Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj, ka qenë edhe Armand Duka.

Presidenti i FSHF-së ishte prezent në pritjen që Begaj bëri me rastin e Ditës së Pavarësisë. Prezencën e tij e ka konfirmuar vetë Duka me anë të një postimi në faqen zyrtare. Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit përveç kënaqësisë që shpreh, gjithashtu bën thirrje që themeluesit e shtetit shqiptar duhet të nderohen gjithmonë.

“Kënaqësi të isha i ftuar në pritjen e organizuar nga Presidenti i Republikës së Shqipërisë, z. Bajram Begaj me rastin e Ditës së Pavarësisë. Të mos i harrojmë kurrë veprat dhe sakrificat të etërve themelues të shtetit shqiptar dhe t’i nderojmë gjithmonë siç na ka hije. Uroj çdo shqiptar kudo që ndodhet gëzuar këtë ditë të shënuar për Kombin tonë!”, shkruan Armand Duka.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga