Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

6 gola në Kategorinë Superiore U-21, Vllaznia nuk ia del kundër Korabit

Shkruar nga NEWSPORT
6 gola në Kategorinë Superiore U-21, Vllaznia nuk ia del kundër

Korabi U-21 dhe Vllaznia U-21 kanë zhvilluar takimin e vlefshëm për javën e 3 të Kategorisë Superiore U-21. Ndeshja u mbyll me shifrat 3-3 ku aktualisht shikojmë bardhekuqtë të pozicionohen në vendin e parë të renditjes.

Vllaznia nuk arriti të mbante avantazhin e dy golave të vendosur në pjesë e parë. Korabi arriti të shkurtonte shifrat në 2-1 me anë të Markut në minutën e 59 por Osmani do të çonte në 3 shifrën e golave për kuqeblutë. Në minutat e fundit të takimit përkatësisht Lleshi në minutën e 83 dhe Karakashi në min e 90 barazuan shifrat duke vulosur në 3-3 rezultatin e këtij takimi.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga