Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

4 ndryshime nga Kukësi, Ahmataj ndryshon Tiranën për Erzenin

Shkruar nga NEWSPORT
4 ndryshime nga Kukësi, Ahmataj ndryshon Tiranën për Erzenin

Julian Ahmataj ka ndryshuar formacionin për ndeshjen me Erzenin. Trajneri i kryeqytetasve ka menduar që Hoxhallari, Meta, Lushkja dhe Abazaj, që ishin në stol me Kukësin, ta nisin nga minuta e parë.

Në anën tjetër Mici dhe Jonuzi janë ulur në stol. Kaina dhe Hila nuk do jenë të gatshëm për bardheblutë.

Formacioni i Tiranës:

Tirana: Abdullahu; Doka, Najdovski, Hoxhallari, Përgjoni; Meta, Deliu; Hasani, Lushkja, Haxhiu; Abazaj

Së fundmi është publikuar dhe formacioni i Erzenit, që është në kërkim të pikëve pas humbjes me Dinamon.

Formacioni i Erzenit:

Erzeni: Hasanbelli; Osmanllari, Sadiki, Kacbufi, Peposhi, Kahrimanovic, Alba, Maliqi, Zeka, Migone, Mihana

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga