Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

3 mungesa dhe 1 në dyshim ndaj Vllaznisë, “misioni mbijetesë” vështirësohet për Bylisin

Shkruar nga NEWSPORT
3 mungesa dhe 1 në dyshim ndaj Vllaznisë, “misioni

Bylisi do të udhëtojë në Shkodër për të luajtur ditën e nesërme ndeshjen e javës së 27-të me Vllazninë në Loro Boriçi në orën 15:00. Laku sa vjen e ngushtohet për ballshiotët që u vështiroësohet akoma më shumë misioni i mbijetesës me kampionatin që i afrohet fundit.

Sot skuadra mbyll përgatitjet për ndeshjen me shkodranët por grupi ka qenë i cunguar me tre lojtarë që janë mungesa të sigurta. Beji dhe Souza kanë mbyllur prej kohësh sezonin ndërsa mungesave i shtohet edhe Esquardinha. Një tjetër titullar në dyshim është edhe mesfushori Xhoele Maçolli i cili do të bëjë testet finale sot për të parë nëse është i gatshëm për formacionin titullar.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga