Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

150 milionë euro për Chelsea nuk janë asgjë, Blutë nuk i ndahen OSIMHEN

Shkruar nga NEWSPORT
150 milionë euro për Chelsea nuk janë asgjë, Blutë nuk

Victor Osimhen duket se ka “fiksuar” shumë keq Chelsea. Blutë e Londrës kërkojnë doemos një sulmues që garanton gola për sezonin e ri dhe lojtari i Napolit përmbush pritshmëritë e drejtuesve.

Aurelio De Laurentiis kërkon për të lënë të lirë lojtarin e tij jo më pak se 150 milionë euro. Kjo shifëër nuk tremb aspak drejtuesit e Chelsea të cilët tashmë sipas “Sky Sport” bëhet e ditur se javëne  ardhshme do të nisen sërish bisedimet mes palëve për të arritur një marrëveshje të mundshme.

Kujtojmë se gjithashtu interes për shërbimet e Osimhen nuk kanë vetëm te Chelsea, por edhe United, PSG, Bayern Munich dhe Tottenham. Një verë e “nxehtë” pritet për sulmuesin e Napolit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga