Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

ZYRTARE/ Naby KEITA rikthehet në Bundesligë, suprizon me skuadrën e re

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Naby KEITA rikthehet në Bundesligë, suprizon me skuadrën
Naby Keita është rikthyer në Bundesligë. Ish-lojtari i Liverpool ka firmosur me skuadrën e re duke suprizuar jo pak. Mesfushori do të vazhdojë karrierën e tij te Ëerder Bremer dhe ka firmosur një kontratë 3-vjeçare me gjermanët. Keita ka kaluar vizitat mjekësore . Në të kaluarën 28-vjeçari ka luajtur në kampionatin gjermna, teksa ka mbajtur veshur fanelën e Leipzig.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga