Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

EUROPA LEAGUE

Zhbllokohet sfida Ventspils-Teuta, shënohet goli i parë në Letoni

Shkruar nga NEWSPORT
Zhbllokohet sfida Ventspils-Teuta, shënohet goli i parë në Letoni

Teuta po luan në transfertë kundër Ventspils, ndeshje e vlefshme për turin e parë të Europa League. Durrsakët kanë pësuar golin e parë, teksa në minutën e 5-të të takimit janë miqtë që kanë zhbllokuar rezultatin me anë të Sergiychuk.

Edhe pse skuadra e drejtuar nga Bledi Shkëmbi dukej favorite në letër, me sa duket fusha po tregon krejt të kundërtën. Tashmë po luhet minuta e 10-të e takimit dhe rezultati vijon të jetë Ventspils 1 dhe Teuta 0.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga