Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Xhulio Skuka “flakë” i kuq, idhulli i tifozëve reagon pas rikthimit

Shkruar nga NEWSPORT

Xhuliano Skuka është lojtari më i ri i Partizanit. Sulmuesi rikthehet kështu në kryeqytet, ku do të veshë sërish fanelën e demave me të cilën arriti të shkëlqente në Superiore.

Menjëherë pas prezantimit nuk ka vonuar edhe reagimi i Skukës në rrjetet sociale. Lojtari që është në pronësi të Metz në Francë ka postuar një foto kur luante me Partizanin, ndërsa e ka shoqëruar me dy zemra të kuqe.

25-vjeçari u shpreh kështu “dashurinë” tifozëve të kuq, ndërsa shpreson që të jetë sërish protagonist me Partizanin dhe të fitojë sërish titullin kampion.

[caption id="attachment_718119" align="alignnone" width="398"]Postimi i Xhuliano Skukes Postimi i Xhuliano Skukes[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga