Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ Sulmuesi italian vijon me skandalet, transferimi i tij në Zvicër nuk i shmang “veset”

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Sulmuesi italian vijon me skandalet, transferimi i tij në

Mario Balotelli është transferuar në ekipin e Sion të kampionatit zviceran. Sulmuesi italian tashmë në moshën 32 vjeçare pas zënkës në Turqi me trajnerin Vincenzo Montella, klubi dëshiroj që të shmangte situata të tilla përsëri dhe e transferoi te Sion.

Nuk kanë kaluar akoma 1 muaj nga transferimi i tij dhe ka ardhur skandali i radhës. Sulmuesi duket nën shoqërinë e një vajze dhe një djali të cilët po e ndihmojnë, tek sa largohet nga një klub nate i dehur.

Video e Mario Balotelli:  

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga