Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ RONALDO arrinë në Arabi, pamjet teksa zbret nga avioni super luksoz  

Shkruar nga NEWSPORT

Ronaldo ka mbërritur vetëm pak orë më parë në Arabi, ku do të prezantohet ditën e nesërme para qindra mijëra tifozëve të cilët presin me padurim 37 vjeçarin portugez.

Mediat e huaja kanë publikuar momentin kur Ronaldo dhe familja e tij zbresin nga avioni super luksoz që i ishte vënë në gadishmëri për këtë udhëtim.

Ronaldo do të përfitojë një pagë prej 200 milionë eurove në vit.

VIDEO:

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga