Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ Protagonist kryesor seriali, prezantim spektakolar i Leo Messit

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Protagonist kryesor seriali, prezantim spektakolar i Leo Messit

Leo Messi është prezantuar te skuadra e Inter Miami në Amerikë. Sulmuesi argjentinas ka marrë vëmendjen e të gjithëve teksa është pjesë e një skenë afro 5 minuta. Pasi u largua nga Paris Saint Germain, ai zgjodhi të transferohej në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për të vijuar karrierën.

Messi ka debutuar në serialin “Los protectores”, si aktori kryesor. Në fakt ai nuk do të ketë ndonjë rol në film, por në fushën e blertë. Pritet që të rrëmbejë vëmendjen kryesore të skenës amerikane me cilësitë dhe eksperiencën e jashtëzakonshme në futbollin, ku ka arritur të fitojë gjithçka në karrierën e tij.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga