Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ Messi i irritur dhe pas ndeshjes, shpërthen në ofendime gjatë deklaratës

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Messi i irritur dhe pas ndeshjes, shpërthen në ofendime
Messi arriti të zhvendosej për në fazën e gjysëmfinaleve duke eleminuar Hollandën vetëm pas goditjeve të penalltive. Ndeshja ka pasur shumë tension dhe nuk kanë munguar episodet e çuditshme ku një tifoz është future në fushë. Messi ka shfaqur një irritim të madh ndaj arbitrti Lahoz, për vendimet e tij. Një e gjë e tillë nuk kishte ndodhur më parë me yllin argjentinas. Nervozizmi i tij ka vijuar jashtë fushës, ku në një video shihet teksa i bërtet dikujt duke u drejtuar: “Largohu, ku po shkon budalla, vazhdo largohu budalla”. VIDEO:    
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga