Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ Mbappe e humbet toruan! Ylli francez ‘sulmon’ kundërshtarin pasi i shënoi golin e fitores ndaj PSG

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Mbappe e humbet toruan! Ylli francez ‘sulmon’
Kylian Mbappe ishte shumë i zemëruar në humbjen e Paris Saint-Germain ndaj Nice, me yllin që i tha disa fjalë më tepër Terem Moffit për festën e tij pa fanellë në golin e fitores së Nice. Kampionët e Ligue 1 humbën 3-2 në Parc des Princes, me kapitenin e Francës që nuk ishte në gjendje të shpëtonte skuadrën e Luis Enrique pavarësisht se shënoi një dygolësh, porn ë fund nuk mjaftoi. Mbappe u zemërua veçanërisht nga Moffi, i cili hoqi fanellën e tij pas golit të tij të dytë personal që i dha fitoren Nice, pasi kishte shënuar tashmë golin e hapjes dhe asistoi në goli ne dytë. Mbappe u pa duke sulmuar verbalisht sulmuesin përpara rinisjes, qartësisht i shqetësuar nga festimet e tij. Parizienët kanë bërë një nisje të ngadaltë të sezonit duke marrë 2 fitore, 2 barazime dhe 1 humbje në 5 ndeshjet e para.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga