Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ Luhet finalja e Kupës së Botës, FIFA “prezanton” trofeun

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Luhet finalja e Kupës së Botës, FIFA
Po luhet finalja mes Argjentinës dhe Francën në stadiumin “Lusail Iconic Stadium”, ku Lionel Messi nga njëra anë dhe Kylian Mbappe nga krahut jetër kërkojnë trofeun e lavdishëm për të shtuar në fanelën e tyre edhe yllin e trëte. E teksa po zhvillohet minuta 15 e takimit, FIFA ka postuar në rrjetet sociale një video ku prezantohet edhe trofeu i shumëdëshiruar, ku tashmë dy skuadrat kanë mundësi ta kenë në duart e tyre.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga