Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

VIDEO/ Kërkoi Kombëtaren, Eduart Rroca tradhëtoi skuadrën dhe lë ekipin me 10 lojtar

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Kërkoi Kombëtaren, Eduart Rroca tradhëtoi skuadrën

Eduart Rroca me shiritin e kapitenit në krah është ndëshkuar me karton të kuq në minutën e 61 të takimit ndaj Antalyaspor.

Sfida e vlefshme për javën e 11 të Superligës turke shikon Istanbulsporin e shqipëtarëve të barazojë në 1-1 ndaj ekipit të Antalyaspor që nuk njeh fitore prej 6 javësh.

Momenti i ndëshkimit të Eduart Rrocës:

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga