Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ Guardiola braktis intervistën: Po iki të shijoj një gotë verë

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Guardiola braktis intervistën: Po iki të shijoj një
Episod zbavitës gjatë intervistës së Pep Guardiolas pas fitores së mbrëmshme në FA Cup përbalël Bristol City. Trajneri i Manchester City, la përgjysëm intervistën për mediat duke shpjeguar se kolegu i tij, trjaneri i Bristol Nigel Pearson e ka ftuar për një gotë verë. “Nigel ka një eksperiencë të madhe dhe është kënaqësi për mua që e takoj. Tani më ka ftuar për një gotë verë dhe sigurisht pranova. Prandaj më duhet të iki”, tha ai duke buzëqeshur. “Qytetarët” fituan pastër me rezultatin 0-3 me dygolëshin e Phil Foden dhe perlën e Kevin De Bruyne.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga