Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

VIDEO/ “Faleminderit dhe urime Shqipëri”, Shkurte Fejza: Ty që të deshta e të këndova gjatë gjithë jetës sime

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ “Faleminderit dhe urime Shqipëri”, Shkurte Fejza: Ty
Shqipëria mori një fitore mjaft të rëndësishme mbrëmjen e djeshme përballë Polonisë në “Air Albania”. Një fitore 2-0 që e afron kombëtaren kuq e zi me europianin e Gjermanisë. Festës së kësaj fitoreje iu bashkuan shumë persona publik ndër to dhe Shkurte Fejza. Këngëtarja e njohur që ka kënduar një nga këngët patriotike më të famshme, ‘Mora Fjalë’ ka reaguar me anë të një postimi në Instagram ku krah videos së lojtarëve të Kombëtares duke i kënduar Adem Jasharit, shkruan: “Faleminderit dhe urime SHQIPËRI! Ty që të deshta e të këndova gjatë gjithë jetës sime”
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Shkurte Fejza (@shkurte.fejza)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga