Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ Efekti ‘’RONALDO’’ është marramëndës, Al-Nassr shijon ‘’benefitet’’ e para

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Efekti ‘’RONALDO’’ është
Cristiano Ronaldo do të bëjë ditën e nesërme prezantimin zyrtar para tifozerisë të Al-Nassr, ku stadiumi pritet të jetë i tejmbushur për këtë datë historike për klubin arab. Ronaldo ka patur një ndikim të madh në klub që nga momenti që është konfirmuar si pjesë e ekipit. Rrjetet sociale janë ‘’pushtuar’’ nga tifozët e shumtë të yllit portugez, ku shifrat tashmë shënojnë miliona ndjekës. Në faqet zyrtare Al-Nassr ka vendosur imazhin e Ronaldos në çdo cep dhe fanelat me emrin e tij kanë arritur një rekord prej 4.4 milionë fanela të shitura në pak orë. Ronaldo është nisur tashmë për në Arabi dhe me anë të një video ka përcjellur mesazhin e ngrohtë për tifozët, të cilët presin me padurim që ‘’ëndrra’’ e tyre të bëhet realitet. VIDEO:   FOTO:
 
View this post on Instagram
 

A post shared by DAZN DE (@dazn_de)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga