Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ E pabesueshme në Francë, portieri pret penalltinë dhe shënon gol në minutat shtesë

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ E pabesueshme në Francë, portieri pret penalltinë dhe
Anthony Beuve është padiksutim duke shijuar një nga ditët më të mira në karrierën e tij. Portieri që luan me Avranches në kategorinë e 3-të franceze është bërë viral në rrjetet sociale, ndërsa ka përfunduar në qendër të mediave. 35-vjeçari fillimisht priti një penallti në minutën e 90-të dhe më pas shënoi një gol fantastik dhe të pabesueshëm për t’i dhënë 1 pikë ekipit të tij. Avranches barazoi ndaj GOAL FC me rezultat 1-1 në ndeshjen e vlefshme për javën e tetë në kategorinë e tretë franceze. Festa ishte e gjitha legjitime për Beuve dhe klubin e tij, pasi u bë protagonist në pak sekonda, duke shmangur humbjen.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga