Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Partizani rrezikon derbin me shqiptarët, Egnatia, Vllaznia dhe Tirana mësojnë kundërshtarët nëse kalojnë turin e parë

Shkruar nga NEWSPORT
Partizani rrezikon derbin me shqiptarët, Egnatia, Vllaznia dhe Tirana
 

Skuadrat shqiptare do të njihen nesër me kundërshtarët në turin e dytë të Champions dhe Conference League, në rast se kalojnë turin e parë. Sot të gjitha skuadrat mësuan kundërshtarët nga e cila nis aventura europiane.

Egnatia sfidon Borac Banja Luka, që është skuadra kampione e Bosnjës. Në anën tjetër Partizani do të luajë kundër Marsaxlokk, Tirana me Torpedo Kutaisin dhe Vllaznia përballë Valurit në Conference League.

Partizani rrezikon ndeshje me Dritën në turin e dytë të Conference League. Këto të fundit janë te skuadrat jofavorite, teksa Partizani është favorite në short.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga