Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Jo vetëm Abdullahu, te Tirana projektohet largimi i portierit tjetër

Shkruar nga NEWSPORT
Jo vetëm Abdullahu, te Tirana projektohet largimi i portierit tjetër
Tirana

Tirana ka zyrtarizuar Romeo Harizajn si portierin më të ri. Bardheblutë aktualisht kanë 4 lojtarë, ambicia e të cilëve është të jenë titullarë.

Bëhet fjalë për Selmanin, Kozin, Harizajn dhe Abdullahun. Është çështje ditësh që ky i fundit të zyrtarizohet në ekip tjetër, teksa Tirana do mbushë arkën.

Abdullahu pritet të mos jetë i vetmi që do largohet nga katërkëndëshi i kryeqytetasve. Tre portierë janë sërish shumë për portën. Kështu një mes Selmanin dhe Kozit pritet të ndajë rrugët gjithashtu.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga