Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Epike nga Klod Duro, ish-futbollisti gjen mënyrën e veçantë për të motivuar 4 trajnerët finalist

Shkruar nga NEWSPORT
Epike nga Klod Duro, ish-futbollisti gjen mënyrën e
Klodian Duro dhe 4 trajneret finalist

Futbolli shqiptar bëhet gati të përjetojë për herë të parë formatin e ri, Final Four. Katër ekipet më të mira këtë sezon do të përballen me njëra-tjetrën në 4 ndeshje brenda 9 ditëve ku do të shpallet fituesi i titullit kampion.

Mendime të ndryshme për formatin, por të gjithë bien ‘dakord’ tek kërkesa për spektakël. Një mënyrë epike për t’i motivuar e sjell Klodian Duro. Ish-futbollisti i njohur zbulon në Instagramin e tij se trajneri që do të shpallet kampion do të fitojë një kostum falas.

Kështu, Edlir Tetova, Orges Shehi, Thomas Brdaric dhe Ivan Gvozdenovic, veç titullit kampion, do të ‘luftojnë’ edhe për një kostum falas.

Epike nga Klod Duro, ish-futbollisti gjen mënyrën e
 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga