Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

"Ministër" i Kombëtares shqiptare, Armando Broja merr "bekimin" e Lindita Nikollës para EURO 2024

Shkruar nga NEWSPORT
"Ministër" i Kombëtares shqiptare, Armando Broja merr
Armando Broja dhe Lindita Nikolla

Teksa të gjithë janë me “sytë” nga Gjermania ku me padurim presin fillimin e Euro 2024, Armando Broja ka përfituar nga ardhja në Shqipëri për të takuar një mikeshë.

Para se të grumbullohet me pjesën tjetër të ekipit, Armando Broja është ndalur në zyrën e kryeparlamentares së Shqipërisë, Lindita Nikollës. Kjo e fundit e ka mirëpritur yllin kuqezi dhe të ëmën e tij në zyrën e saj, ku nuk kanë munguar edhe elozhet për sulmuesin e Fulham.

Gjithashtu, Nikolla i uron suksese Brojës dhe gjithë ekipit Kombëtar të futbollit suksese në rrugëtimin e Europianit, i cili starton në qershor.

“Me Armando Brojën, futbollistin e talentuar të kombëtares sonë. Krenaria jo vetëm e Blerinës, por edhe shqiptarëve. Suksese djema në rrugëtimin e merituar në Euro 2024. Krenare për ju!”, shkruan Lindita Nikolla krah fotove me Armando Brojën dhe të ëmën e tij.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lindita Nikolla (@linditanikolla)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga