Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FEMRAT

Përballje epike në finalen e vogël, Partizani dhe Tirana masin forcat te “Shtëpia e Futbollit”

Shkruar nga NEWSPORT
Përballje epike në finalen e vogël, Partizani dhe Tirana masin
 

Partizani dhe Tirana e vajzave do të luajnë sot në orën 13:00 te “Shtëpia e Futbollit”. Ky takim vlen për “Final 4”, si finalja e vogël.

Kështu nga Partizani dhe Tirana do të njihet vendi i tretë për edicionin 2023/24 nga futbolli i gocave. Ky duel pritet të jetë mjaft i luftuar, pasi përveç se derbi ka dhuruar spektakël dhe në përballjet e mëparshme.

Kujtojmë se Partizani nuk ia doli të sigurojë vend në finale, pasi ishte Vllaznia që e eleminoi. Në anën tjetër, Tirana u largua pas skualifikimit nga Apolonia.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga