Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FEMRAT

“Faleminderit familjes Halili”, ndryshime në stafin drejtues të klubit bardheblu

Shkruar nga NEWSPORT
“Faleminderit familjes Halili”, ndryshime në stafin drejtues
 

Edonisa Aliu nuk do të vazhdojë në krye të Tiranës së femrave. Gjithçka është konfirmuar nga vetë Aliu përmes rrjeteve sociale, teksa kujtojmë se për 1 vit mbajti në

Ish-futbollistja e Feronikelit në Kosovë shpreh mirënjohje për familjen Halili. Kujtojmë se nën drejtimin e Aliut, Tirana e femrave e mbylli sezonin si vend i katërt.

Postimi i Edonisa Aliut:

"Faleminderit Tirona ime. Falënderim i veçantë shkon për familjen Halili për mundësin dhe besimin e dhënë një bravo e madhe shkon  për stafin  dhe Vajzat që ishim në çdo lloj situate bashkë deri në fund për këtë jam krenare që guxuam  dhe nuk u dorëzuam deri në fund për ta treguar fuqinë e gruas dhe e kemi te dëshmuar. Nganjëherë situatat vijnë kështu për të ikur e ti lëmë ëndrrat në gjysmë kjo si përket karakterit tim ti lë ëndrrat në gjysmë për atë që kam punuar dhe kam sakrifikuar, por gjithmonë situatat të bëjnë të heqësh dorë por jo kurrë për tu dorëzuar dhe jo kurrë për të thënë lamtumir andaj mirë u takofshim Tirona ime".

“Faleminderit familjes Halili”, ndryshime në stafin drejtues
 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga