Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Tronditet futbolli, Pirlo në zi

Shkruar nga NEWSPORT
Tronditet futbolli, Pirlo në zi

Një fatkeqësi ka ndodhur në familjen e Andrea. Nipi i tij 3-vjeçar, Pietro Pirlo, është mbytur në pishinën e familjes në provincën e Breshias. Pavarësisht se prindërit e kanë çuar gjallë në spital, fëmija ka ndërruar jetë një orë më pas. Ngjarja ka ndodhur të mërkurën dhe në lidhje me të kanë nisur hetimet. Sipas dëshmive, fëmija i ka shpëtuar vëmendjes së prindërve dhe ka rënë në pishinë, ku është gjetur pa ndjenja. Prindërit e tij kanë autorizuar dhurimin e organeve.

Tags:

BOTA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga