Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

EUROPA LEAGUE

Transmetimi i Teuta-Beitar, durrsakët arrijnë marrëveshje me gjigandin mediatik shqiptar

Shkruar nga NEWSPORT
Transmetimi i Teuta-Beitar, durrsakët arrijnë marrëveshje me

Teuta do luajë në ndeshjen e turit të parë të Europa League ndaj Beitar Jeruzalem. Takimi zhvillohet me daten 27 gusht në orën 16.30, në Niko Dovana.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, durrsakët bëjnë me dije se kanë arritur marrëveshje me TVSH (Televizioni Publik Shqiptar) për transmetimin e ndeshjes. Trajneri Edi Martini ka në dispozicion një grup të mirë lojtarësh. Synimi është i qartë: Kualifikimi në turin e dytë. Asgjë nuk do jetë e lehtë, por me dëshirë dhe punë mund të arrihet gjithçka.

Postimi:

NJOFTIM: Me qëllim që të jemi sa më afër qytetarëve (shikuesve) KF Teuta ka arritur marrveshjen me Televizjonin Publik Shqiptarë dhe kemi vendosur që ndeshje KF Teuta - Beitar Fc, të transmetohen në televizion publik (RTSH).Tifozët n'a duhen në stadium, por për shkak të situtës të Covid19 nuk mund të na bashkoheni fizikisht, ju dëshirojmë shikim të këndshëm.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga