Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Trajneri i Salzburg ‘kërcënon’ Interin: Ne dimë si t’u krijojmë probleme, kemi mbështetjen e tifozëve

Shkruar nga NEWSPORT
Trajneri i Salzburg ‘kërcënon’ Interin: Ne dimë si

Interi do të udhëtojë në transfertë për të sfiduar Salzburg në sfidën që është e vlefshme për Champions League. Kjo përballje do të staertojë në orën 21:00 dhe vendasit do të tentojnë fitoren ndaj zikaltërve.

Trajneri i Salzburg, Gerhard Struber nuk i frikësohet italianëve, teksa para ndeshjes ka theksuar se dini t’u krijojnë zikaltërve probleme.

 “Ne e dimë se si t’u krijojmë probleme zikaltërve. Do të jetë e rëndësishme të mos u jepet kohë dhe hapësirë ​​lojtarëve me cilësi, si Barella dhe Calhanoglu. Do të jetë e rëndësishme të shfrytëzojmë mbështetjen e tifozëve tanë”, deklaroi kreu i stolit të Red Bull Salzburg.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga