Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Titulli kampion, Superkupa dhe derbi, Partizani krenohet me vitin 2023

Shkruar nga NEWSPORT
Titulli kampion, Superkupa dhe derbi, Partizani krenohet me vitin 2023

Partizani ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale, foto të disa prej momenteve më të bukura në vitin 2023. Kështu të kuqtë kanë kujtuar fitimin e trofeut të titullit kampion dhe Superkupës. Nuk mbeten pas as ndeshje të veçanta si ato derbi dhe europiane.

Viti 2023 mund të quhet më i suksesshmi për Partizanin në vitet e fundit. Të kuqtë jo vetëm fituan dy trofe, por dhe shkuan në “play-off” të Conference League. Peshë të madhe patën dhe 4 ndeshjet derbi të luajtura me Tiranën dhe në të cilat nuk u regjistrua asnjë humbje.

Po ashtu nuk mungojnë as foto nga tribunat e stadiumit “Arena e Demave”, ku klubi i kuq luajti sezonin e parë të tij. “Momentet më të bukura të 2023”, shkruan klubi i Partizanit në rrjetet sociale.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga