Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Te Inter Miami në “ankth”, dëmtohen Messi dhe Jordi Alba

Shkruar nga NEWSPORT
Te Inter Miami në “ankth”, dëmtohen Messi dhe Jordi Alba
Inter Miami mori një fitore të rëndësishme ndaj Torontos, me skuadrën e Lionel Messit që triumfoi 4-0. Një fitore që zbehet për amerikanët, pasi në këtë sfidë u dëmtuan Lionel Messi dhe Jordi Alba. Të dy ish-lojtarët e Barcelonës lanë fushën të dëmtuar, duke alarmuar kështu stafin e Inter Miamit. Sipas raportimeve bëhet me dije se argjentinasi ka një tendosje të kofshës së djathtë. Ndërkohë nuk dihet edhe shkalla e dëmtimit të Albas. Stafin i Inter Miamit shpreson që lojtarët të jenë sa më shpejt në fushë dhe se dëmtimet e tyre të mos jenë serioze.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga